Strona główna » KSERO » Wydruki CAD

Wydruki CAD w Warszawie

Nasza firma oferuje także druk map i rysunków technicznych CAD. Dokumenty te są niezbędne w przypadku planowania budowy różnego rodzaju obiektów infrastruktury lądowej. Gwarantujemy wysoką jakość i precyzję odwzorowania każdego detalu w wydrukach CAD. Mieliśmy okazję współpracować z szeregiem pracowni projektowych z Warszawy i okolicznych miejscowości. Proponujemy zarówno druk czarno-biały, jak i druk kolorowy.

Formaty wydruków CAD

Realizujemy wydruki CAD w różnorodnych formatach, między innymi:
 • A3,
 • A2,
 • A1,
 • A0,
 • A0+.
Proponujemy także druk map i rysunków technicznych w niestandardowych rozmiarach. Zadbamy o ustawienie wszystkich parametrów tak, aby całość dokumentacji została odwzorowana na papierze w odpowiednich proporcjach.
wydruki CAD Warszawa Bemowo

CENNIK DRUKU I KOPIOWANIA CAD

CENY BRUTTO (VAT 23%)

WYDRUKI CAD
czarno-białe

WYDRUKI CAD
KOLOROWE

Składanie
WYDRUKÓW CAD

zadruk powierzchni powyżej 30% - Cena x2

W naszej drukarni cyfrowej oferujemy również wysokiej jakości skanowanie wielkoformatowe rysunków CAD, plakatów, zdjęć i innych wydruków w arkuszach w rozmiarze o maksymalnej szerokości 914 mm..


Na jakim papierze drukujemy mapy i rysunki CAD?

Oferujemy wydruki CAD na papierze o gramaturze 80 g/m2. Jest to standardowy papier przeznaczony do druku, stosowany w biurach i wszelkiego rodzaju instytucjach. Daje on satysfakcjonujący efekt wydruku w jednocześnie korzystnej cenie. Papier ten umożliwia także realizowanie wydruków dwustronnych. Na indywidualne życzenie klientów możemy wykonać druk map i rysunków technicznych CAD na papierze o wyższej gramaturze.

Oprawa dokumentacji technicznej CAD.

Oprócz wydruków CAD, w naszej drukarni w Warszawie klientom możemy także zaproponować oprawę dokumentacji technicznej. Oferujemy oprawy introligatorskie nierozbieralne, które są akceptowane przez urzędy, a także oprawy twarde. Dodatkowo zajmujemy się kopiowaniem dokumentów CAD

Napisz do nas i wyceń swOJE WYDRUKI

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00