Strona główna » Druk cyfrowy » Papier firmowy

Papier firmowy

Papier firmowy jest to najczęściej kartka papieru formatu A4, która powinna zawierać następujące elementy: nadrukowane logo, dane kontaktowe firmy i inne elementy graficzne w postaci zdobień zgodne z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Dzięki zastosowaniu papieru firmowego budujesz wizerunek swojego przedsiębiorstwa, pozwalając wyróżnić się na tle konkurencji. Papier ten możesz wykorzystywać do ręcznego pisania lub do ponownego zadruku przy użyciu Twoich drukarek domowych lub biurowych.

Papier offsetowy 90g

Standardowo oferujemy papier firmowy wykonany na papierze offsetowym o gramaturze 90g. Jest to wysokiej jakości biały, niepowlekany papier, który idealnie będzie się prezentował w dłoniach Twoich kontrahentów. Wydruki na papierze offsetowym charakteryzują się wysokim kontrastem i bardzo dobrym odwzorowaniem kolorystycznym. W zależności od Twoich potrzeb, produkcję możemy zrealizować również na papierach o wyższej gramaturze.

Papier firmowy w rozmiarze A4

Rozmiary papieru firmowego

Standardowo papier występuje w formacie A4 (210x297 mm), czyli w powszechnie stosowany rozmiarze papieru do druku biurowego. Rzadziej stosowanym rozmiarem papieru firmowego jest format A3 (297x420 mm) i A5 (148x210 mm).

Papier firmowy w rozmiarze dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb?

Jeżeli specyfika Twojej pracy wymaga zastosowania papieru firmowego w niestandardowych wymiarach, podejdziemy do tego indywidualnie i wyprodukujemy go w rozmiarze dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zadruk

Papier zadrukujemy w zależności od zapotrzebowania jednostronnie lub dwustronnie w kolorystyce CMYK lub monochromatycznie.

Napisz do nas i wyceń swój PApier firmowy

Co trzeba wiedzieć składając zamówienie?

Składając zamówienie należy określić:

 • Format papieru
 • Wielkość nakładu
 • Zadruk jednostronny czy dwustronny
 • Kolorystyka pełnokolorowa CMYK czy monochromatyczna (druk czarno-biały)

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00