Strona główna » KSERO » Laminowanie wydruków

Laminowanie wydruków cyfrowych

Nasza drukarnia zajmuje się laminowaniem wydruków cyfrowych, które polega na obustronnym zabezpieczeniu arkusza papieru folią zabezpieczającą. W swojej ofercie posiadamy laminaty o grubości 80 i 250 micronów. Dzięki zabezpieczeniu papieru laminatem uchronisz swoje wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi jaki i przed wilgocią.

Jakie formaty laminujemy?

Zalaminujesz u nas wydruki w formacie

A3, A4, A5 i A6. Możliwe jest również docinanie laminatów do nietypowych wymiarów, jednakże w tym przypadku krawędzie papieru nie będą już zabezpieczone tak jak w przypadku standardowych rozmiarów.

Zastosowanie laminowania

Dzięki laminacji zabezpieczysz swoje dokumenty, legitymacje, plakaty, certyfikaty, dyplomy itp. Najczęściej wydruki laminowane są folią o grubości 80 micronów z każdej z stron.

Laminowanie stosujemy nie tylko w zabezpieczaniu dokumentów, ale stosujemy je również przy produkcji identyfikatorów. Dzięki połączeniu papieru o grubości 350g z laminatem o grubości 2x250 mic. uzyskujmy wysokiej jakości identyfikator, który cechuje się bardzo dużą sztywnością i odpornością na wszelkie działania mechaniczne.

laminowanie dokumentów

CENNIK

Laminat o grubości 2x100 micronów

Laminowanie
A6

Laminowanie
A5

Laminowanie
A4

Laminowanie
A3

Royal Print Sp. z o.o.

ul. Uniejowska 6/5a

01-485 Warszawa (Bemowo)


Kontakt

tel. +48 579 724 486

kontakt@royalprint.com.pl

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00