Strona główna » Druk cyfrowy » Zaproszenia

Druk zaproszeń w Warszawie

Zaproszenia są niezbędne podczas organizacji wielu uroczystości rodzinnych, a także wydarzeń komercyjnych takich jak targi, wystawy czy koncerty. W przypadku imprez rodzinnych zaproszenia stanowią piękną pamiątkę, a ich wręczenie to miły gest dla bliskich osób. Natomiast przy organizacji wydarzeń komercyjnych zaproszenia upoważniają daną osobę do uczestnictwa. Osoby zajmujące się przygotowywaniem zaproszeń pragną, aby były one jak najbardziej atrakcyjne wizualnie. Do tego konieczny jest wysokiej jakości druk. Nasza drukarnia od lat specjalizuje się w druku zaproszeń dla osób indywidualnych oraz firm. Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości i całego kraju. Drukujemy zaproszenia w dowolnym formacie i kształcie. Oferujemy różne rodzaje papierów do wyboru, a także możliwość poprawy wyglądu zaproszeń poprzez zastosowanie uszlachetnień.

Format i kształt zaproszeń

Klienci najczęściej decydują się na wydruk zaproszeń w formacie A6. Jest to standardowa wielkość, przy której z powodzeniem zmieścisz na papierze najważniejsze informacje: imię i nazwisko zaproszonego, datę i miejsce organizacji uroczystości oraz podpis organizatora. Format A6 daje również możliwość zawarcia ciekawych zdobień i elementów graficznych. W naszej drukarni realizujemy także zamówienia na zaproszenia w kształcie kwadratu oraz zaproszenia składane na pół. Format i kształt zaproszeń każdy klient wybiera indywidualnie.

Na jakim papierze drukujemy zaproszenia?

W przypadku zaproszeń rodzaj papieru ma szczególne znaczenie. To od niego w dużej mierze zależy wygląd zaproszenia oraz jego wytrzymałość. W naszej drukarni w Warszawie do druku zaproszeń używamy białego, powszechnie dostępnego papieru o gramaturze do 350 g/m2. Na specjalne zamówienie realizujemy druk na ozdobnych papierach indywidualnie wybranych przez klienta. Istnieje możliwość wzmocnienia zaproszeń i poprawy ich walorów wizualnych za pomocą specjalnych uszlachetnień:

 • folii matowej,
 • folii błyszczącej,
 • folii soft-touch.

Oferujemy także usługę złocenia, srebrzenia i zdobienia detali przy użyciu lakieru UV. Do zaproszeń proponujemy koperty dobrane do ich rozmiaru i kolorystyki.

Co trzeba wiedzieć przed złożeniem zamówienia?

Przez złożeniem zamówienia należy określić:

 • rozmiar zaproszeń,
 • rodzaj papieru,
 • typ zadruku (jednostronny czy dwustronny),
 • rodzaj uszlachetnienia,
 • czy mają być składane,
 • nakład,
 • czy będą personalizowane.

ikona zaproszenia
Napisz do nas i wyceń swOJE zaproszenia

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00