Strona główna » Druk wielkoformatowy » Naklejki magnetyczne

Magnesy reklamowe, naklejki magnetyczne

Magnesy i naklejki magnetyczne to świetny sposób na bezpłatną reklamę Twojej firmy. Coraz częściej można zauważyć je na pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również kontenerach i innego rodzaju nośnikach stalowych, które przyciągają magnes. Magnesy reklamowe cieszą się rosnącą popularnością w naszym kraju. Nie bez powodu – zapewniają bowiem szereg korzyści!

Zalety magnesów i naklejek magnetycznych

Największą zaletą magnetycznych naklejek reklamowych jest bez wątpienia ich cena. Za ich pomocą możemy w prosty sposób dotrzeć do potencjalnych klientów w ramach niskiej, jednorazowej inwestycji. Na powierzchni magnesów reklamowych może znaleźć się zarówno logo firmy, grafika reklamowa, jak również inna dowolna treść. Kolejna korzyść, która wynika ze stosowania magnesów reklamowych, to łatwy montaż i demontaż – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod oklejania. Naklejki magnetyczne nie tracą przy tym swoich właściwości i w żadnym stopniu nie ingerują w strukturę powierzchni. Ma to istotne znaczenie przede wszystkim dla osób, które nie chcą na stałe oklejać swojego samochodu, a dla przykładu – w konkretne dni i godziny. Na dodatek nie musimy ograniczać się do jednego materiału reklamowego, a nasze grafiki mogą być bardziej kreatywne i dostosowane do konkretnych okoliczności.

Produkcja magnesów reklamowych

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z RoyalPrint?

Nasza firma oferuje produkcję magnesów reklamowych w dowolnym kształcie na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów graficznych. Oferujemy wytrzymałe i dobrej jakości magnesy o różnych grubościach (od 0,4 mm do 1 mm). Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą – serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Napisz do nas i wyceń swOJE MAGNESY

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00