Strona główna » Druk wielkoformatowy » Druk fototapet w Warszawie
fototapety drukowane pod zamówienie

Fototapety drukowane ze zdjęć w indywidualnych rozmiarach

Fototapeta to element aranżacji wnętrz, który potrafi całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia. Jasne fototapety optycznie powiększają i rozświetlają przestrzeń, z kolei te w ciemnych kolorach podkreślają charakter wnętrza i wyglądają bardzo nowocześnie. W zależności od upodobań klienta na fototapetach umieszczane są różne obrazy – od malowniczych lasów, pejzaży i kwiatów, modnych egzotycznych liści, poprzez panoramy miast i mapy, aż po całkowite abstrakcje statyczne lub dynamiczne. Ilość pomysłów jest nieograniczona. To dlatego właśnie druk fototapet cieszy się w ostatnich latach szczególną popularnością. W naszej drukarni w Warszawie oferujemy usługę profesjonalnego druku fototapet.

Współpracujemy ze sklepami meblowymi, projektantami czy pracowniami specjalizującymi się w aranżacji wnętrz, ale realizujemy także wydruki na zlecenie klientów indywidualnych. Wystarczy, że dostarczysz nam własne zdjęcie lub fotografię z banku zdjęć, którą chciałbyś mieć u siebie w domu w dużym formacie. Należy jednak pamiętać, że aby fototapeta wyglądała pięknie, zdjęcie musi być bardzo wysokiej jakości.

Na jakim papierze drukujemy fototapety?

Oferujemy usługę wydruku fototapet na różnego typu papierach na flizelinie. Dzięki temu fototapeta jest łatwa w przyklejaniu, nie prześwituje i wygląda bardzo estetycznie. Fototapety dodatkowo zabezpieczamy laminatem, dzięki czemu staje się ona trwalsza i zachowuje swoją kolorystykę na lata. Dodatkowo jest bardziej odporna na zarysowania i obtarcia. Zajmujemy się drukiem tapet samoprzylepnych, jak i montowanych za pomocą kleju do tapet. Tapety mogą być gładkie jak i mogą posiadać różnego rodzaju struktury.

Napisz do nas i wyceń swoje fototapety

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00