Strona główna » Druk wielkoformatowy » Pianki z nadrukiem

Pianki z nadrukiem

Nadruk umieszczany na piankach idealnie znajdzie zastosowanie w produktach takich jak np. plansze dla architektów, studentów, fotografów w celu zaprezentowania m.in. projektu architektonicznego, graficznego, fotografii, na różnego rodzaju wystawach, zaliczeniach na uczelni czy eventach. Bardzo częstym zastosowanie pianek z nadrukiem są tablice z planem stołów na wesela i inne przyjęcia okolicznościowe.

Zalety pianek z nadrukiem

Największą zaletą pianek jest bez wątpienia ich waga. Charakteryzują się wyjątkowo niskim ciężarem względem innych tworzyw sztucznych, dzięki czemu bez problemu je przetransportujesz i zamontujesz np. za pomocą dwustronnej taśmy na ścianie lub innych elementach konstrukcyjnych. Pomimo małej wagi pianka jest sztywną płytą o grubości 5 mm, dzięki czemu bez problemu postawisz ją na sztaludze.

Jak wyglądają pianki z nadrukiem?

Pianki są to białe 5 mm płyty polurentanowe pokryte z obydwu stron kartonem, na który naklejamy samoprzylepną folię z nadrukowaną grafiką. Wydruk dodatkowo zabezpieczony jest bezbarwnym laminatem o matowym lub błyszczącym wykończeniu, który zabezpiecza wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi. Laminowanie wydłuża również odporność grafiki, narażonej na działanie promieni słonecznych, zapobiegając blaknięciu kolorów przez okres kilku lat.

pianki z nadrukiem

CENNIK PIANEK 5 MM Z NADRUKIEM

CENY BRUTTO (VAT 23%)

CENY DOTYCZĄ PIANEK O REGULARNYCH KSZTAŁTACH. JEŻELI POTRZEBUJESZ PIANKI WYCINANEJ W KSZTAŁT, POPROŚ O WYCENĘ.

Co trzeba wiedzieć składając zamówienie?

Składając zamówienie należy określić:

 • rozmiar pianki
 • grafika matowa czy błyszcząca
 • wielkość nakładu

PRODUKUJEMY PIANKI Z NADRUKIEM W DOWOLNIE WYBRANYM PRZEZ CIEBIE KSZTAŁCIE. NIESTANDARDOWE KSZTAŁTY WYCENIAMY INDYWIDUALNIE.

Napisz do nas i wyceń swoje pianki

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00