Strona główna » Druk wielkoformatowy » Plan stołów na wesela i eventy

Druk planów stołów na eventy, wesela

Royal Print oferuje druk planów stołów. Jest to nieodzowny element każdego wydarzenia okolicznościowego takiego jak wesela, eventy, urodziny i inne wydarzenia. Ułatwi on Twoim gościom sprawne odnalezienie swojego miejsca przy stole. Plany stołów mogą mieć dowolną szatę graficzną, dostosowaną do stylu wydarzenia.

Jakie oferujemy plany stołów?

Oferujemy dwa typy nośników na których umieszczona jest grafika z listą gości, są to:

 • Pianka 5 mm, wydruk ten charakteryzuje się wyjątkowo lekką wagą. Plan stołów wykonany na piance o grubości 5 mm jest sztywny, umieścisz go w łatwy sposób na sztaludze. Wydruk dodatkowo zabezpieczony jest bezbarwnym laminatem o matowym, bądź błyszczącym wykończeniu. Laminat ma za zadanie zabezpieczyć wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi grafiki.
 • PCV 3 mm, wydruk ten cechuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne, co może mieć znaczenie gdy Twój plan stołów ma być umieszczony na zewnątrz. Zamawiając wydruk na PCV masz pewność, że żaden deszcz i wilgoć jej nie zaszkodzą. Grafika również pokryta jest zabezpieczającym laminatem w wersji matowej lub błyszczącej.

PLAN STOŁÓW DRUK

Rozmiary grafik

Grafika zarówno na PCV jaki i piance może mieć rozmiar dostosowany do Twoich wymagań. Niemniej jednak największą popularnością cieszą się plany stołów w rozmiarze B1 (700mm x 1000mm) i B2 (500mm x 700mm)

Kształt Twojego planu stołu

Zrealizujemy dla Ciebie tablicę w kształcie prostokąta, kwadratu, okręgu jak również o wszelkich nieregularnych kształtach. Zamawiając w Royal Print masz pewność, że wydruk będzie zawsze dopasowany do Twoich wymagań.

Napisz do nas i wyceń swoje Plany Stołów

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00