Ulotki

Ulotka jest to prosta forma reklamy docierająca do lokalnej grupy klientów. Informuje o nowościach w ofercie, promocjach, a niekiedy jest drukowana w celu podniesienia rozpoznawalności marki. W zależności od funkcji, ulotki przybierają różne rozmiary: A6, A5, A4, DL. Na tych największych klienci znajdą nie tylko nazwę i logo firmy, profil działalności oraz call to action, ale również szczegółowe informacje na temat proponowanych usług czy ceny poszczególnych produktów. Ważne aby ulotki prezentowały się estetycznie oraz były solidne i wytrzymałe. Dobrze wydrukowana ulotka stanowi swoistą wizytówkę firmy.

Wydruk ulotek dla firm

Tworzenie ulotki należy zacząć od określenia jej rozmiaru. A6, A5 oraz A4 to najczęściej spotykane i wykorzystywane rozmiary przez naszych klientów. Wszystko zależy od jej celu oraz przeznaczenia – czy ma być rozdawana na ulicy, dodawana do paczki wysłanej kurierem czy dumnie stać na ekspozytorze. Ulotka to nie zawsze tylko kartka rozdawana na ulicy.Często przybiera bardziej złożoną formę np. folderu składanego na trzy części. Praktycznym i ekonomicznym pomysłem jest także wydruk dwustronny, który pozwala na zamieszczenie większej ilości informacji na ulotce bez konieczności zwiększania jej rozmiaru.

Na jakim papierze drukowane są ulotki?

W naszej firmie drukujemy ulotki na papierze:


 • kredowym 130 – 350 g/m2,
 • satynowym 90 – 350 g/m2,
 • niepowlekanym 90 – 300 g/m2.

ikona ulotki

Przed wyborem papieru prezentujemy klientom strukturę wszystkich powyższych materiałów, ich grubość oraz przykładowe realizacje. Najbardziej popularnym papierem stosowanym do wydruku ulotek jest papier kredowy 170 g/m2. Jest on wytrzymały, prezentuje się bardzo estetycznie, a ponadto jest tańszy od pozostałych papierów dostępnych w naszej ofercie. Ulotka wydrukowana na tym papierze może być rozdawana na ulicy, dodawana do przesyłek kurierskich czy umieszczana na ekspozytorze. Praktycznym i ekonomicznym pomysłem jest także wydruk dwustronny ulotek, który pozwala na zamieszczenie większej ilości informacji na ulotce bez konieczności zwiększania jej rozmiaru.

Na jakim papierze drukowane są ulotki?

W naszej firmie drukujemy ulotki na papierze:

 • kredowym 130 – 350 g/m2,
 • satynowym 90 – 350 g/m2,
 • niepowlekanym 90 – 300 g/m2.

Przed wyborem papieru prezentujemy klientom strukturę wszystkich powyższych materiałów, ich grubość oraz przykładowe realizacje. Najbardziej popularnym papierem stosowanym do wydruku ulotek jest papier kredowy 170 g/m2. Jest on wytrzymały, prezentuje się bardzo estetycznie, a ponadto jest tańszy od pozostałych papierów dostępnych w naszej ofercie.

Co trzeba wiedzieć przed złożeniem zamówienia?

Przez złożeniem zamówienia należy określić:

 • rozmiar ulotki i jej rodzaj (zwykła lub składana, dwustronna lub jednostronna),
 • rodzaj papieru,
 • wielkość nakładu,
 • miejsce odbioru.

Ulotki możesz odebrać w naszej drukarni, ale proponujemy także możliwość wysyłki towarów kurierem bezpośrednio do klienta. W przypadku stałych zamówień lub większych nakładów przygotowujemy dla klientów atrakcyjne promocje.

Napisz do nas i wyceń swOJE ULOTKI

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00