Strona główna » KSERO » Bindowanie dokumentów

Bindowanie dokumentów

Bindowanie dokumentów to złączanie kartek za pomocą metalowej spirali umieszczanej we wcześniej przygotowanych otworach wzdłuż krawędzi stron. Posiadamy wiele rozmiarów spirali, dzięki czemu możemy je dopasować jak najlepiej do ilości oprawianych kartek.

Bindowanie to wygodny sposób oprawy:

 • prac licencjackich,
 • prac magisterskich,
 • prac inżynierskich,
 • prac doktorskich,
 • sprawozdań i raportów,
 • dokumentów firmowych,
 • kalendarzy książkowych,
 • notesów

i innych gadżetów reklamowych.

Jak przebiega proces bindowania stron?

Po umieszczeniu metalowej spirali w otworach zaciskamy ją specjalną prasą o regulowanym skoku lub bindownicą. Po zaciśnięciu nie ma możliwości ponownego otwarcia spirali, lecz istnieje możliwość wymiany jej na nową w naszej drukarni. Ten sposób oprawy pozwala na tworzenie bardzo solidnych łączeń. Nasza drukarnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu cały proces przebiega bardzo sprawnie. Możemy estetycznie połączyć nawet bardzo obszerne dokumenty.

CENNIK

bindowanie w metalową spiralę
a4

Zalety bindowania dokumentów

Wybór tej metody oprawy dokumentów niesie ze sobą wiele korzyści. Metalowa spirala pozwala na swobodne obracanie kartek o 360 stopni. Dzięki temu możesz wygodnie przejrzeć dokument oraz wprowadzić notatki. Ponadto bindowanie umożliwia oprawę nawet bardzo obszernych dokumentów, co jest dużą zaletą w stosunku do innych metod oprawy. Za pomocą bindowania można połączyć do 280 kartek o gramaturze 80 g/m2. Dodatkowo bindowanie sprawia, że dokument wygląda bardzo estetycznie oraz chroni go przed uszkodzeniami i zabrudzeniem. Przód i tył zbindowanych dokumentów jest zabezpieczony przeźroczystą folią i sztywnym kartonem. Innym powodem, dla którego klienci często decydują się na ten sposób oprawy dokumentów jest dogodna cena. Bindowanie jest znacznie tańsze od oprawy twardą okładką, co ma znaczenie np. w przypadku konieczności wydruku kilku kopii pracy dyplomowej.

Napisz do nas i wyceń BINDOWANIE

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00