Strona główna » Druk wielkoformatowy » Fotoobrazy Canvas
canvas 2

Fotoobrazy drukowane na bawełnianym płótnie

Indywidualny projekt fotoobrazu na bawełnianym płótnie to świetny sposób na podniesienie walorów wizualnych Twojego wnętrza – taka dekoracja tworzy w nim niepowtarzalny klimat! Prześlij nam zdjęcie, a stworzymy z niego wyjątkowe dzieło, które zawsze będzie budziło pozytywne emocje w Tobie i bliskich Ci osobach.
canvas próbka

100% bawełny!

Fotoobrazy drukujemy w wysokiej rozdzielczości na płótnie (canvas) z strukturą o gramaturze 350 g/m2.

Wysoka jakość i szeroki wybór rozmiarów płótna

Fotoobrazy drukowane na bawełnianym płótnie przez RoyalPrint to gwarancja jakości premium. Wysoka rozdzielczość zapewnia szczegółowość każdego detalu w obrazie, a wysoka gramatura płótna – jego wytrzymałość. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy bogaty wybór wymiarów, w których możemy zrealizować indywidualny projekt fotoobrazu na płótnie bawełnianym

Dlaczego warto zdecydować się na indywidualny fotoobraz Canvas?

Fotoobrazy na bawełnianym płótnie pozwalają na zatrzymanie ulotnych chwil i wspomnień. W przeciwieństwie do tradycyjnych, gotowych obrazów, takie dzieła kreujesz… samodzielnie! Tym samym atmosfera, którą wprowadzisz do swojego wnętrza jest unikalna. Rodzinna fotografia, zdjęcie z wyjątkowych wydarzeń w życiu czy spontaniczna fotka – wszystko to i wiele więcej może znaleźć się na fotoobrazie przygotowanym przez RoyalPrint. Nie bój się z nami skontaktować, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Wszystko dokładnie wytłumaczymy i doradzimy wybór odpowiedniego formatu! Fotoobraz to strzał w dziesiątkę, jeżeli szukasz ciekawego prezentu na urodziny, walentynki, rocznicę czy po prostu jako spontaniczny podarunek. Pozytywne zaskoczenie i uśmiech na twarzy bliskiej osoby są gwarantowane!

FOTOOBRAZY CENNIK

Ceny brutto

Wybierz wymiar fotoramy dostosowany do Twoich oczekiwań


Ramy dostępne są w wielu konfiguracjach, budujemy je z listew dostępnych w szerokościach 20 cm, 30 cm, 45 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm, 90 cm, 100 cm.

Jeżeli potrzebujesz fotoobraz w innym rozmiarze, Napisz do nas i wyceń go indywidualnie

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00