Wydruk plakatów

Royal Print oferuje wydruk plakatów. W ofercie dostępne są różne formaty wydruku, co pozwala na zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z własnymi preferencjami. Jako plakat wydrukować można zdjęcie, tekst, grafikę lub symbol – a następnie oprawić w ramę i cieszyć się własną dekoracją ściany. Niewątpliwą zaletą drukowania plakatów jest ich cena, która jest znacząca niższa od klasycznych obrazów i wysoka jakość wydruku. Royal Print gwarantuje fachową pomoc przy wyborze gramatury i trwałości papieru – rekomendujemy dedykowany papier plakatowy 200 gram. W zależności od wielkości drukowanego posteru zalecamy wybór:

 • druku wielkoformatowego wykorzystywanego do niestandardowych i większych niż A3 rozmiarów plakatu,
 • druku cyfrowego – jeśli plakaty mają mieć maksymalnie rozmiar kartki formatu A4 lub A3,
 • druku offsetowego – potrzebujesz wysokonakładowej produkcji plakatów, to rekomendujemy ten rodzaj druku, dodatkową zaletą będzie optymalizacja kosztów.

Niezależnie od wybranej metody wydruku plakatów, Royal Print zapewnia najwyższej jakości produkty, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

plakaty

Wydruk wielkoformatowy plakatów

Niezależnie od tego, w jakim miejscu zostaną powieszone plakaty, by ozdobić wnętrza – warto zadbać o ich zabezpieczenie. Jednym z popularniejszych sposób na zapewnienie trwałości wydrukom jest zamknięcie ich w ramie bądź antyramie, która nie pozwoli na ich blaknięcie i ochroni przed działaniem czynników atmosferycznych. Coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem jest laminowanie wydruków wielkoformatowych.

CENNIK DRUK PLAKATÓW

Druk wielkoformatowy papier 200g

PLAKATY

420 x 594 mm

A2

PLAKATY

594 x 841 mm

A1

PLAKATY

500 x 700 mm

B2

PLAKATY

700 x 1000 mm

B1

PLAKATY

841 x 1189 mm

A0

Rodzaje papierów i technologie druku jakie stosujemy do druku plakatów

DRUK OFFSETOWY

DRUK CYFROWY

wielkoformatowy
eko-solwentowy

Napisz do nas i wyceń swoje plakaty

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00