Strona główna » KSERO » Skanowanie wielkoformatowe

Skanowanie wielkoformatowe rysunków CAD, map w Warszawie

Z rysunków CAD korzystają firmy lub osoby, którzy zajmują się przygotowaniem różnego rodzaju dokumentacji projektowych. Pod skrótem CAD (ang. Computer Aided Design) kryje się nazwa
„projektowanie wspomagane komputerowo”. Takie rysunki znajdują swoje zastosowanie głównie w branży budowlanej, mechanicznej, elektrycznej, w geodezji, w branży meblowej czy też medycynie i szeroko pojętej inżynierii, a nawet archeologii. Za pomocą oprogramowania CAD tworzy się precyzyjnie wymiarowane rysunki techniczne np. budynków, prototypów maszyn czy układów elektrycznych.

Skanowanie rysunków technicznych CAD i map – do kogo kierujemy ofertę?

Zaakceptowane rysunki techniczne CAD są przedstawiane najczęściej w formie jednej kopii. Jednakże realizacja takich projektów wymaga z reguły zaangażowania wielu wykonawców i specjalistów – tym samym bardzo często istnieje potrzeba posiadania skanów/kopii kilku takich rysunków. Z tego powodu wprowadziliśmy do naszej oferty skanowanie i kopiowanie wieloformatowe rysunków zaprojektowanych w technologii CAD. Nasza oferta skierowana jest do architektów, projektantów, inżynierów, geodetów, kierowników projektów oraz menadżerów – czyli wszystkich profesji, firm i osób związanych ze wspomnianymi wcześniej branżami.

Jakie formaty skanów rysunków technicznych CAD oferujemy?

Royal Print oferujemy przygotowanie skanów rysunków technicznych do różnych formatów i w dowolnych ilościach. Wykonujemy wysokiej jakości skany w szerokim zakresie od A4 do A0+ (A1, A2, A3, A4, A0, A0+). W ramach jednego zlecenia istnieje możliwość wykonania zróżnicowanych formatów skanów tego samego rysunku CAD.

skanowanie wielkoformatowe CAD Drukarnia Royal Print Warszawa

SKANOWANIE WIELKOFORMATOWE CENNIK

CENY BRUTTO (VAT 23%)

SKANOWANIE CZARNO-BIAŁE

SKANOWANIE kolorowe

Dlaczego warto współpracować z Royal Print?

Nasza firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny z nastawianiem na zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Realizowane przez nas usługi skanowania rysunków technicznych CAD i map charakteryzują się najwyższą jakością i dokładnością, co ma istotne znaczenie w realizacji. Posiadamy profesjonalne urządzenia skanujące w rozdzielczości optycznej osiągającej 2400 x 1200 dpi, dzięki czemu jesteśmy w stanie skanować wysokojakościowe fotografie, plakaty wielkoformatowe, itp.


Korzystając z usług skanów wielkoformatowych, sprawdź również naszą ofertę druku i kopiowania CAD.

Napisz do nas i wyceń swOJE SKANY

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00