Strona główna » Druk cyfrowy » Wizytówki

Wizytówki

Nasza drukarnia zajmuje się produkcją wizytówek dla firm. Drukujemy wizytówki w wielu wariantach wzorniczych i kolorystycznych, a także w różnych rozmiarach. Wszystko zgodnie z wizją klienta i projektem graficznym. Możesz przyjść do nas z gotową inspiracją, a jeżeli nie masz pomysłu na swoją wizytówkę, wystarczy że opowiesz nam coś więcej o swojej działalności, a nasi specjaliści zaprezentują Ci dostępne rodzaje papierów i uszlachetnień.

Druk i uszlachetnienia wizytówek

Wizytówka może mieć różne oblicza. Jej oprawa graficzna oraz czcionka zależy od profilu działalności klienta oraz jego wizji. Podobnie jest z rozmiarem – najchętniej wybieranymi wariantami są 85 x 55 mm i 90 x 50 mm. Oczywiście w naszej drukarni tworzymy także większe lub mniejsze wizytówki. Istnieje opcja zamówienia wizytówki jednostronnej oraz dwustronnej. Wygląd wizytówki możesz poprawić decydując się na dodatkowe uszlachetnienia w postaci złoceń, srebrzeń, tłoczeń oraz lakieru UV. Ponadto dobry efekt wizualny uzyskasz zabezpieczając wizytówkę folią. Do wyboru jest:

 • folia matowa,
 • folia błyszcząca,
 • folia soft-touch

Folia nie tylko podniesie walory estetyczne wizytówki, ale dodatkowo sprawi, że będzie ona bardziej wytrzymała i odporna na zanieczyszczenia. Po wyborze uszlachetnień przystępujemy do druku wizytówek. Gotowe wizytówki możesz odebrać w naszej drukarni lub zdecydować się na opcję dostarczenia kurierem.

Na jakim papierze drukowane są wizytówki?

W naszej drukarni proponujemy klientom możliwość wydruku wizytówek na papierze kredowym 350 g/m2, satynowym 350 g/m2 lub dowolnym papierze ozdobnym zamawianym indywidualnie pod klienta. Najbardziej popularnym papierem jest papier kredowy 350 g/m2. Jest to sztywny, powlekany papier.

Zamawianie wizytówki krok po kroku

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia nasi pracownicy poproszą Cię o podanie:

 • rozmiaru wizytówki,
 • rodzaju papieru,
 • typu wizytówki – jednostronna lub dwustronna,
 • ilości kopii,
 • formy uszlachetnienia.

Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień i konkurencyjne ceny. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

ikona wizytówki

CENNIK WIZYTÓWKI

papier KREDA 350g

Wizytówki
jednostronne

wizytówki
dwustronne

wizytówki
jednostronne
foliowane

Wizytówki
dwustronne
foliowane

Napisz do nas i wyceń swOJE WIZYTÓWKI

  Royal Print Sp. z o.o.

  ul. Uniejowska 6/5a

  01-485 Warszawa (Bemowo)


  Kontakt

  tel. +48 579 724 486

  kontakt@royalprint.com.pl

  GODZINY OTWARCIA

  PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00