Poznaj rodzaje i zastosowanie naklejek samoprzylepnych

naklejki na szybie sklepowej

Naklejki mają pełnić funkcję dekoracyjną, a także reklamową. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim samoprzylepne, sprawdzające się w wielu różnych branżach. Jakie są ich rodzaje, a także, w jaki sposób można ich używać? Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółów w tym zakresie.

Gdzie i kiedy stosuje się samoprzylepne naklejki?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, zakres ten jest bardzo szeroki. Można stosować je m.in. na szybach, podjazdach i ścianach, a nawet na asfalcie, betonie oraz kostce brukowej. Wszystko to dzięki szerokiej gamie wymiarów, które oferujemy również w ramach naszej oferty obejmującej samoprzylepne naklejki. Dodatkowe ich zastosowanie to oczywiście branża reklamowa, w której sprawdzają się jako graficzny sposób na przekazanie różnego rodzaju komunikatów. Sposób wykorzystania zależy jednak przede wszystkim od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Jakie są rodzaje naklejek samoprzylepnych?

W przypadku rodzajów podział tak naprawdę może być różny, a jednym z nich jest ze względu na kształty. Tutaj wyróżnia się warianty okrągłe, owalne oraz falowane, a także niestandardowe, wykonywane na specjalne zamówienie.

Dzielić można je dodatkowo ze względu na kolorystykę. Wyróżnia się więc kolorowe, spotykane najczęściej, jak i białe, których używa się po prostu jako etykiet.

Istotnym kryterium, którego także nie można pominąć, jest materiał wykonania. Tutaj wskazuje się przede wszystkim na warianty z folii PE, czyli polietylenu charakteryzującego się elastycznością, jak i z folii PP, wykazującej odporność na zmiany temperatur oraz chemikalia. W sprzedaży są dostępne dodatkowo naklejki samoprzylepne winylowe, nazywane częściej stickerami. Wyróżnia je termoplastyczność, a także wysoka wytrzymałość mechaniczna.

Jak doskonale widać, naklejki samoprzylepne mają szereg różnych zastosowań. Jeśli poszukujesz firmy, która zajmuje się ich produkcją, to koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Serdecznie zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

Royal Print Sp. z o.o.

ul. Uniejowska 6/5a

01-485 Warszawa (Bemowo)


Kontakt

tel. +48 579 724 486

kontakt@royalprint.com.pl

GODZINY OTWARCIA

PONIEDIZAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00