Strona główna » dekoracje wnętrz
fototapety drukowane pod zamówienie

Dekoracje wnętrz domu i biura

Fototapety drukowane pod wymiar

Drukujemy fototapety, które ucieplom wnętrze Twojego domu, czy też biura. Oferujemy druk grafik na różnego typu podłożach samoprzylepnych, a także montowanych za pomocą kleju do tapet. Tapety mogą być gładkie matowe lub z wyczuwalnymi strukturami.
Fototapety drukujemy z dostarczonych przez klienta zdjęć/grafik lub pomagamy w zakupie zdjęcia z dostępnych na rynku banków zdjęć.
Wydrukowane fototapety pakujemy i wysyłamy do klienta w solidnie zabezpieczonych tekturowych tubach. Oferujemy także montaż wydrukowanych przez nas tapet na terenie Warszawy i okolic. Każda tapeta może zostać przygotowana pod wymiar Twoich ścian z uwzględnieniem otworów na drzwi i okna, co znacząco ułatwi Ci samodzielny montaż wyprodukowanych przez nas tapet. Docinamy je tylko pod kątami prostymi.

Druk naklejkek na ściany

Naklejka na ścianę może okazać się subtelną dekoracją wnętrza pokoju Twojego dziecka, Twojej sypialni, czy też firmy.
Produkujemy naklejki na różnego typu materiałach samoprzylepnych . Stworzymy naklejkę którą w łatwy sposób zaaplikujesz na ścianie, która pozostanie z Tobą nawet na kilka lat bez naruszenia, a także dostarczymy Ci naklejki które zaaplikujesz na ściany, meble i inne powierzchnie na różnego typu wydarzeniach takich jak targi, konferencje , szkolenia zrywając je po bez uszkodzenia powierzchni na jaką była naklejona.

Druk fotoobrazów na płótnie bawełnianym

Tworzymy fotoobrazy wydrukowane na płótnie bawełnianym i naciągnięte na ramę. Fotoobraz podniesie walory estetyczne Twojego wnętrza. Jest to także idealny prezent na każdą okazję dla Twoich bliskich, który zapadnie w pamięć na długo.

Druk plakatów

Plakaty mogą okazać się łatwym sposobem na szybkie i nisko kosztowo udekorowanie wnętrza biura i domu. Drukujemy plakaty na wysokojakościowych papierach, oferowanych w wielu gramaturach i efektach wykończenia w postaci matu, satyny lub połysku.
Plakaty drukujemy w dowolnym rozmiarze.

Royal Print Sp. z o.o.

ul. Uniejowska 6/5a

01-485 Warszawa (Bemowo)


Kontakt tel. +48 579 724 486 kontakt@royalprint.com.pl GODZINY OTWARCIA PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 9:00 – 18:00